https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-specjalistyczne/ - tanie tłumaczenia specjalistyczne


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


44-274 Rybnik, Konarskiego 12

Numer telefonu: 32 494 32 69

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-specjalistyczne/ - tanie tłumaczenia specjalistyczne

Większość osób chociaż raz w życiu korzystała z usług tłumacza, prosząc o przetłumaczenie instrukcji obsługi, listu prywatnego lub listu z banku. Codziennie dokonuje się tysięcy stron przekładów, z których większość to tłumaczenia specjalistyczne. Ponieważ wymagają one szczególnej precyzji i znajomości tematu, nie można ich zlecić komukolwiek, kto zna jedynie dobrze język.

Na stronie spectlumacz.pl znajduje się biuro tłumaczeń, zatrudniające znawców języka, którzy oprócz wiedzy lingwistycznej  mają także wykształcenie kierunkowe w dziedzinie, z której teksty tłumaczą. Osoby te ukończyły albo studia kierunkowe, albo podyplomowe z takich obszarów jak medycyna, prawo, technika, informatyka itp. Dzięki takiemu przygotowaniu są w stanie zaoferować tanie tłumaczenia specjalistyczne, gdyż wykonanie ich nie nastręcza większego trudu i można je zrobić szybko. Chcąc się o tym przekonać, wystarczy skorzystać z formularza wyceny.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >

Malaya Sp. z o.o.

Mickiewicza 18, Racibórz

Zobacz >

HS MEDICAL POLAND

Fabryczna 45, Tychy

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!