Chemia do kamienia


BUD-MIX


32-050 Skawina, Torowa 16c

Numer telefonu: 790 260 407

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Chemia do kamienia

Jeśli chcesz kupić produkty budowlane w najlepszej cenie, to oferta Sklepbudowlanca.pl jest właśnie dla ciebie. Została przygotowana w oparciu o towary najlepszych dostawców. Dzięki temu możesz liczyć na wiele nowości i promocji cenowych. Wybierając zakupy online masz pewność, że towar dotrze pod wskazany adres wyjątkowo szybko. 

Wśród wielu grup produktowych znalazło się także miejsce dla środków chemicznych. Są one wykorzystywane do ogólnych prac budowlanych oraz konkretnych czynności zabezpieczających. Przykładem jest chemia do kamienia, dzięki której możliwa stała się pielęgnacja tarasów, dekoracji wewnętrznych i balkonów. Oferowane zaprawy i preparaty pozwalają przede wszystkim uszczelniać ubytki, które mogą pojawiać się z biegiem czasu. Dzięki nim możliwa jest także impregnacja naturalnych kamieni. 

W ofercie sklepu znaleźć można pakiety narzędzi ręcznych, maszyn budowlanych, elektronarzędzi i sprzętu specjalistycznego. Przy kupnie wielu z tych pozycji klient otrzymuje także usługę serwisową oraz ewentualne szkolenie dotyczące prawidłowego użytkowania. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Stachurski Przeprowadzki

Łużycka 57, Kraków

Zobacz >

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane 1C, Zakopane

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!