Ultrascope blackmagic


Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


02-382 Warszawa, Dickensa 15

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Ultrascope blackmagic

Pracujesz w branży postprodukcyjnej? A może zajmujesz się amatorsko streamingiem? W każdym z tych przypadków potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, który będzie mobilny i dostosowany do wymagań zarówno transmisji na żywo, jak i realizacji programów telewizyjnych.

Na stronie sklep.cyfrowarepublika.pl znajdziesz serię produktów przeznaczonych do obróbki obrazu, a także prawidłowego montażu materiału. Dzięki niezależnej współpracy z zagranicznymi producentami klienci mogą liczyć na konkurencyjne ceny oraz fachowe porady z zakresu filmowania czy produkcji. Korzystając z profesjonalnego sprzętu, można uczynić swoją pracę jeszcze bardziej efektywną.

Firma umożliwia klientom zakup urządzeń m.in. do przechwytywania sygnałów HD SDI, SDI czy HDMI, nagrywarek Blackmagic HyperDeck, monitoringu Blackmagic UltraScope, który dzięki swoim kieszonkowym rozmiarom jest praktycznie wysoce przydatny dla każdego wideoamatora oraz wiele innych kompletnych zestawów pomocnych w pracy operatora. Przejrzyj ofertę, zapoznaj się ze specyfikacją techniczną i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania.

  • Użytkownik norneeym dodał komentarz 2019-06-12 15:55:44
  • Sklep Cyfrowa Republika to przede wszystkim oferta markowego sprzętu dla profesjonalistów. Myślę, że takie urządzenia to zadowolą każdego, kto zajmuje się filmowaniem czy fotografią.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

SANVITA

Bracka 18, Warszawa

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!