Oświetlenie - Wrocław


LEDelektronik - hurtownia elektroniczna


54-129 Wrocław, Jerzego Bajana 14

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Oświetlenie - Wrocław

Dobre oświetlenie powinno charakteryzować się odpowiednim zabezpieczeniem. Dzięki temu będzie dawało odpowiednio rozproszone światło oraz będzie mniej podatne na działanie czynników zewnętrznych. Nie straszna mu będzie wilgoć ani różnego rodzaju zabrudzenia i zanieczyszczenia. Odpowiednia powłoka ochronna zapewni również odporność na uszkodzenia mechaniczne, co znacznie wydłuży żywotność konkretnej lampy czy żarówki LED. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne oświetlenie IP67 we Wrocławiu lub inne lampy LED-owe w dobrej cenie, to koniecznie odwiedź stronę internetową ledelektronik.pl i zapoznaj się z ich ofertą już teraz. Sprawdź dokładnie, jakie produkty są u nich dostępne i złóż zamówienie jak najszybciej, a na pewno nie pożałujesz!
Firma Ledelektronik zajmuje się dystrybucją produktów LED-owych od sprawdzonych producentów. U nich znajdziesz diody LED-owe, profesjonalne żarówki LED-owe o różnej mocy, a także szeroki wybór taśm, lamp i urządzeń elektronicznych związanych z oświetleniem i nie tylko. Dlatego nie zwlekaj, sprawdź ich ofertę już teraz i zamów wszystko, co potrzebujesz.

  • Użytkownik astumboor dodał komentarz 2018-10-03 15:41:55
  • Jak kupować oświetlenie ledowe, to tylko w tym sklepie. W jego ofercie znajdziemy produkty o wysokiej jakości i żywotności, np. taśmy czy żarówki.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

AB-rent

Sycowska 13, Wrocław

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!