Transport maszyn z niemiec | https://gabaryty.net/


GABARYTY.NET


40-855 Katowice, Janasa 4

Numer telefonu: +48-515-515-301

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Transport maszyn z niemiec | https://gabaryty.net/

Osoby poszukujące solidnego i doświadczonego  przewoźnika, zajmującego się spedycją i transportem międzynarodowym, powinny zainteresować się usługami firmy gabaryty.net. Specjalnością tego przewoźnika jest relokacja ponadgabarytów w kraju oraz zagranicą,  w tym  transport maszyn z Niemiec, Anglii, Francji oraz pozostałych Państw UE.

Firma podejmuje się przewozu praktycznie każdego rodzaju maszyn, wśród przewożonych ładunków warto wymienić: koparki, kombajny, wywrotki, a także jachty, turbiny wiatrowe. Ponadto w swoich usługach  firma posiada przewóz substancji chemicznych oraz sypkich materiałów, które transportuje się w specjalnych silosach. Przewoźnik dysponuje wykwalifikowaną kadrę, dzięki której nawet najbardziej nietypowe zlecenie zrealizowane jest w sposób sprawny i przede wszystkich bezpieczny.

  • Użytkownik nupof dodał komentarz 2019-11-06 14:59:29
  • W tej firmie wiedzą, jak w profesjonalny sposób przewieźć twoje maszyny czy inne urządzenia o sporych gabarytach. Po prostu w ich słowniku nie ma słowa "niemożliwe" - specjaliści, jakich mało na naszym rynku.
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Giewont 16, Bielsko-Biała

Zobacz >

HS MEDICAL POLAND

Fabryczna 45, Tychy

Zobacz >

BZUT

Gwarków 19A, Radzionków

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!