Pompy z silnikiem krokowym


H2Otech


93-232 Łódź, Lodowa 120

Numer telefonu: 607932762

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Pompy z silnikiem krokowym

Osoby poszukujące sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju stacji dozujących czy urządzeń dezynfekcyjnych dwutlenkiem chloru, znajdą wszystko, czego potrzebują, na stronie internetowej h2otech.pl. Przedsiębiorstwo jest przygotowane na realizację niewielkich zamówień pochodzących od małych firm, jak i zaprojektowanie rozbudowanego, skomplikowanego systemu dla oczyszczalni ścieków czy basenów.

Oferta zawiera doskonałej jakości pompy z silnikiem krokowym. Sprzęt jest niezwykle dokładny, umożliwia precyzyjne dozowanie substancji. Specjalne oprogramowanie ułatwia kontrolę nad prędkością oraz ilością płynów, które dostają się do zbiornika (silnik może podzielić dawkę na maksymalnie 4800 kroków), co zapewnia dobry rozkład produktu. Asortyment zawiera także systemy odwróconej osmozy, nowoczesny system dezynfekcji, wielofunkcyjne filtry, kontrolery i wiele innych.

Wybór tej firmy to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Smak Dzieciństwa

Nowomiejska 12, Łódź

Zobacz >

Xfelgi.pl

Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

wyprawkowy

Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!