MEDISS Gabinety Stomatologiczne - Gdańsk


MEDISS Gabinety Stomatologiczne


80-257 Gdańsk, Słowackiego 37a

Numer telefonu: 888 40 40 20

Ocena firmy: (2 z 1 głosów)

Pobieżny opis firmy MEDISS Gabinety Stomatologiczne - Gdańsk

Wizyta u dentysty wielu osobom kojarzy się z czymś bardzo nieprzyjemnym. Strach nawet przed kontrolą stanu zębów jest tak silny, iż często decydują się one odwiedzić gabinet stomatologa dopiero wtedy, gdy ból staje się nie do zniesienia.

Na szczęście istnieją sposoby na to, aby uczynić wizytę tą bardziej komfortową. W MEDISS Gabinety Stomatologiczne stosowany jest gaz rozweselający. Dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie komfortu psychicznego. W trakcie podawania gazu pacjent pozostaje w pełnej świadomości, czuje się odprężony i spokojny. Sprawdza się on u dzieci oraz u dorosłych.

Stomatolog w Gdańsku oferuje swoim pacjentom nie tylko leczenie próchnicy, czy też usuwanie kamienia i osadów, ale także korygowanie kształtu zębów. Zapewnia on także wybielanie zębów metodą gabinetową z pomocą Lampy Philips Zoom Whitening oraz domową przy wykorzystaniu specjalnych nakładek.

  • Użytkownik icoftisid dodał komentarz 2019-03-25 12:47:48
  • Dzięki wizytom w tym gabinecie przywrócony mi został zdrowy, biały uśmiech. Według mnie są jednymi z lepszych stomatologów w Gdańsku.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

Apteka GEMINI

Trzy Lipy 3, Gdańsk

Zobacz >

DOWAN Sp. z o.o.

Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

Zobacz >

Moto Handel Wojciech Nowociński

Obrońców Westerplatte 25, Rumia

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!