Pogotowie komputerowe Bielany


pogotowie-komputerowe24h.pl


01--47 Warszawa, Lazurowa 87a

Numer telefonu: 730-900-730

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Pogotowie komputerowe Bielany

Technologie informatyczne bez wątpienia ułatwiają funkcjonowanie we współczesnym świecie. Dzięki nim można załatwić wiele spraw bez wychodzenia z domu. Mimo bezsprzecznych korzyści płynących z cyfryzacji życia są pewne wady tego stanu. Na pewno w sytuacji awarii systemu komputerowego czy informatycznego można odczuć pewne minusy uzależnienia wielu sfer życia ludzkiego od rzeczy martwych. Na szczęście dzięki działalności profesjonalnych serwisów wszelkie usterki mogą być szybko usuwane.

Na stronie pogotowie-komputerowe24h.pl znajdziesz ofertę firmy, która zapewnia swoim klientom niezawodną pomoc w przypadku wielu problemów związanych z funkcjonowaniem systemu komputerowego i jego sprzętu. Serwis oferuje mobilne pogotowie komputerowe na Bielanach, Mokotowie, Pradze oraz w innych dzielnicach Warszawy. Zapewnia darmowy dojazd do klienta oraz atrakcyjny cennik usług. Informatycy firmy zajmują się zazwyczaj wymianą wadliwych podzespołów komputera, czyszczeniem układu chłodzącego, odzyskiwaniem danych, usuwaniem złośliwych oprogramowań itp.

  • Użytkownik Kacper Sawicki dodał komentarz 2019-10-17 10:51:45
  • Dzięki tej w/w firmie udało mi się szybko naprawić komputer w moim przedsiębiorstwie, który jest w dziale księgowości i na jego dysku są bardzo ważne dane.
  • Ocena 4

Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

SANVITA

Bracka 18, Warszawa

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!