Kraków przeprowadzki • Stachurski


Stachurski Przeprowadzki


30-658 Kraków, Łużycka 57

Numer telefonu: 509 178 623

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Kraków przeprowadzki • Stachurski

Firma Przeprowadzki Stachurski cieszy się dużym uznaniem klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalizm przedsiębiorstwa. Przeprowadzki Stachurski dysponuje nowoczesnymi i bezpiecznymi środkami transportu, które umożliwiają bezawaryjny przewóz rzeczy. Transport odbywa się pod nadzorem doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników, mających konieczne kwalifikacje. Dzięki temu każdy etap przeprowadzki przebiega sprawnie, bez narażenia transportowego mienia.

Firma oferuje w Krakowie przeprowadzki zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. W bezpieczny sposób przetransportuje wyposażenie mieszkania, domu, biura czy zakładu. Usługi przedsiębiorstwa kierowane są również do osób spoza Krakowa. Przeprowadzki Stachurski chętnie przyjmuje zlecenia z całej Polski. Więcej informacji o ofercie firmy znaleźć można na stronie przeprowadzki-stachurski.com.pl.

  • Użytkownik sioman dodał komentarz 2018-10-08 11:59:26
  • Tej firmie można bez obaw zlecić przeprowadzkę. Dysponują odpowiednimi środkami transportu i pracownikami, co umożliwa bezproblemowy przewóz: kompleksowo i profesjonalnie.
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Odrowąż Podhalański 157, Odrowąż

Zobacz >

Jan Byczkowski Fotografia

Zakopane 1C, Zakopane

Zobacz >

toPROMO Advertising Group

Jędrzeja Śniadeckiego 28/4, Oświęcim

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!