System centralnego klucza w hotelu | Pozamykaj.pl


Pozamykaj.pl


64-100 Leszno, Grunwaldzka 69

Numer telefonu: 518 688 356

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy System centralnego klucza w hotelu | Pozamykaj.pl

Wszyscy wiemy, że w hotelach czy pensjonatach, jest wiele pokoi, w których bardzo często następuje wymiana gości hotelowych. Dlatego też klucze mechaniczne do tych pokoi nie spełniają swojego zadania, gdyż taki pęk kluczy, bardzo utrudnia życie, zarówno administratorom ośrodków, jak i ich gościom.

W takich ośrodkach najlepiej sprawdza się system Master Key. Jak działa taki system centralnego klucza w hotelu, dowiesz się na pozamykaj.pl. To bardzo nowoczesny system, dzięki któremu każdy, czy to administrator, czy to sprzątaczka, czy też gość hotelowy, ma jeden klucz, którym otwiera tylko te pomieszczenia, co do których otrzymał uprawnienia. Na przykład klucz gościa hotelowego otwiera tylko jego pokój i takie pomieszczenia, jak basen czy fitness, a dajmy na to, zarządca ośrodka dysponuje, tak zwanym kluczem generalnym, otwierającym wszystkie pomieszczenia w całym hotelu czy pensjonacie, co w razie ewakuacji jest bardzo bezpieczne dla wszystkich.

  • Użytkownik uplosetuc dodał komentarz 2018-03-13 10:53:20
  • Uważam, że rozwiązanie, jakim jest system centralnego klucza, znakomicie się sprawdzi w hotelu, który prowadzę. Będę musiał rozważyć jego zakup i wdrożenie. :)
  • Ocena 5

Pobliskie firmy:

Royal Shop

Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

AR-FIZ

Przybyszewskiego 44A, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.

Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!