Wolka 24 Hurt | Internetowa hurtownia obuwia


Wolka 24 Hurt


05-552 Wólka Kosowska, Nadrzeczna 7C

Numer telefonu: 889 229 699

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Wolka 24 Hurt | Internetowa hurtownia obuwia

Buty narażone są na ciągły kontakt ze szkodzącymi im czynnikami i ze względu na swą naturę są skazane na silne uszkodzenia. Muszą więc odznaczać się dobrą jakością jeśli mają służyć dobrze i dłuższy czas. Jednocześnie mało kto chce wydawać na nie wielkie pieniądze, ale internetowa hurtownia obuwia ma świetną ofertę dla właścicieli sklepów obuwniczych. Na jej stronie wolka24hurt.com można znaleźć świetne buty w dobrych cenach, które na pewno zaspokoją wszystkie oczekiwania klientów.

Obuwie to, dedykowane dla kobiet, mężczyzn i dzieci, można w ofercie tej hurtowni znaleźć w bardzo szerokim wyborze. Są to buty na wszystkie pory roku, utrzymane w różnych stylach i doskonałe na wszelkie okazje. Klienci chętnie je wybierają, gdyż jest to obuwie solidnie wykonane, estetyczne oraz tanie - tylko takie produkty ma w swej ofercie ta znakomita hurtownia.

  • Użytkownik mupile dodał komentarz 2018-08-01 14:37:48
  • Jako właścicielka sklepu z butami, mogę potwierdzić, że współpraca z tą hurtownią przebiega bez problemów. Do tego dochodzi wygoda zamawiania na ich stronie internetowej - jak dla mnie świetne rozwiązanie. :)
  • Ocena 3

Pobliskie firmy:

Royal Shop

Kopanina 54, Poznań

Zobacz >

AR-FIZ

Przybyszewskiego 44A, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.

Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Zostaw u nas swoją wizytówkę lub znajdź poszukiwany biznes - pup-koscian.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania!